Treon jásá a odměňuje tapetou

11.01.2014

Děkujeme za přízeň našim fanouškům na Facebooku, kde je nás první tisícovka, i všem uživatelům. Pojďme toto kulaté číslo oslavit společně.

Dejte si Langevo na plochu

Máme radost, že Langevo k učení slovíček používá stále více dobrodruhů. Jako poděkovaní máme pro každého z vás dárek. Pokud máte Langevo opravdu rádi, můžete si s námi vytapetovat plochu :-) Na opakování a učení slovíček už pak jen tak nezapomenete.

Pokud na obrázek kliknete pravým tlačítkem a vyberete možnost Uložit zdroj jako, stáhnete se vám wallpaper do vašeho počítače. Obrázek bude již bez mašličky.

Jak vznikla tapeta Langevo

Víte, co znamená Langevo? Jde o spojení dvou slov Language evolution (jazyková evoluce). Přesně vyjadřuje úmysl, se kterým bylo Langevo založeno. Obohatit vaše jazykové znalosti a zcela změnit přístup k učení cizích jazyků. A chtěli jsme chtěli, aby toto vyzařovalo i z wallpaperu.

Co pro vás dále chystáme

Blíží se jedno naše velké výročí, dokážete uhodnout které? Nezahálíme, připravujeme pro vás příjemné změny v hratelnosti. K učení se budete vracet ještě raději. Postaráme se i o větší zábavu a motivaci během zkoušení.

Napadá vás, co změnit? Napište nám na Facebooku nebo info@langevo.com.

Komunita na facebooku