Treon v ponožkách a vyhřívaný trávník

04.12.2013

Do Langevo již dorazily Vánoce. Máme pro vás spoustu dárků v podobě novinek. Podívejte se pod stromeček (rozumějte Treona s ponožkami a se světýlky aneb Treon má na sobě neon), co všechno vám nadělil.

S dárky nečekáme na Štědrý den

Vánoce a Treon v ponožkách na Langevo.com

Víme, že s blížícími se svátky ubývá klid na učení. Proto s dárky nečekáme na Štědrý večer!

 1. Vymazlená vánoční edice - Ucítíte atmosféru Vánoc a závan zimy. Možná se přeci jen ptáte, proč zůstala tráva zelená? V Langevo totiž máme vyhřívaný trávník, tak proto :-) Stačí se podívat na play.langevo.com
 2. Speciální vánoční políčka - Už znáte sobíka a stromeček? Symbolicky mají místo na 24 slovíček a oživí vaši farmičku.
 3. Sobík - Langevo.com Stromek - Langevo.com 4. Vánoční slovní zásoba - Že nevíte, jak se řekne Ježíšek nebo prskavka v angličtině nebo španělštině? Podívejte se na 150 vánočních slovíček a překvapte své okolí. Vánoce a vánoční atmosféra na Langevo.com Vánoce a vánoční atmosféra na Langevo.com Vánoce a vánoční atmosféra na Langevo.com Vánoce a vánoční atmosféra na Langevo.comm
 5. Přejmenovávání políček - Přichází revoluce v názvech políček. Už nemusíte používat naše názvy políček. Máte třeba “slovíčka z 5. lekce” nebo “ty co se pořád nemůžu naučit”? Od teď si políčka můžete pojmenovat tak, jak potřebujete vy.
 6. Vybírání slovíček z různých kategorií - Nově si můžete vybírat pouze ta slovíčka, která vás zajímají, jen ta, která neumíte a opravdu se je chcete naučit.
 7. Nápověda - Připravili jsme také přehlednou a vždy dostupnou nápovědu. Skrývá se pod symbolem otazníku, vždy v pravém rohu. Usnadní vám orientaci, a pokud nevíte, co některé číslo nebo symbol znamená, máte se kam podívat.
 8. Vyhledávání v žebříčcích - Nově získáte přehled o soupeřích nebo můžete sledovat, jak si vedou vaši kamarádi. Jednoduše si porovnejte své výsledky s ostatními.
 9. Diakritika a velikost písmen - Stále vás trápila čeština a její speciality - velká písmena, tolerance háčků a čárek. S tím je konec, nově si můžete toleranci zvolit ve svém Nastavení (z jazykového hlediska to ale spíše nedoporučujeme).

Chystáme další dárky

V dalším vývoji nezahálíme. Chystáme další dárky tak, aby abychom vás zabavili během vánočních svátků. Můžete se těšit například na:

 • Nový herní mechanismus - učení bude ještě zábavnější, vázané přímo na výsledky vašeho učení
 • Větší zábavu a motivaci během zkoušení - systém odměňování bude vztažený k výsledkům učení, přibydou také životy v průběhu testů, lepší vyhodnocení testů a spousta dalšího.

Tak jak se vám líbí naše Vánoce? Klidně nám napište na jezisek@langevo.com nebo na Facebook a dejte vědět, jak jste spokojení. Děkujeme za přečtení a přejeme hezké sváteční učení hrou.

Komunita na facebooku