V zemi Langevo se objevily nové rostliny

29.10.2013

Podzim odkrývá další ze svých překvapení. Podle vašich nápadů jsme stvořili nová políčka. Zvířátka už znáte, nyní se seznamte s novými obyvateli rostlinné říše.

Podzim odkrývá překvapení v Langevo.com

Země Langevo je tak úrodná, že se v ní začíná dařit novým rostlinám. Rostlinky jsou nenáročné na pěstování. Stačí se starat o jejich slovní zásobu a rostlinky budou vzrůstat. Čím více rostlin budete mít, tím více monet vyděláte a vaše znalosti budou vzkvétat.

Bylinky - Langevo.com

Výběr bylinek pro široké využití

Bylinky pěstujeme pro okrasu i jejich užitnou hodnotu. Podle osvědčených receptů prababiček se z nich připravují čaje, směsi koření, kosmetika i vonné polštáře. Na trhu jsou bylinky stále populárnější.

Dýně - Langevo.com

Velké dýně zrají si na záhonu líně

Po majestátních, chuťově výtečných dýních je stále vysoká poptávka. A když se blíží Halloween, to je teprve jízda!

Chilli papričky - Langevo.com

Nehas, co tě nepálí čili chilli papričky

O chilli papričky na farmě pečují odborníci z dálných zemí. A když příliš ujídají, papričky je ztrestají tak, že při útěku k vodě neuhlídají ani vlastní klobouk. Po takovém zboží je na trzích pochopitelně velká sháňka.

Chmel - Langevo.com

Kdo znal chmel, zlato v hrdle měl

Není zlatého moku bez s láskou opečovaného chmelu. A jak jinak než dobře by se mohlo dařit tam, kde se vaří lahodné pivo? Kvalitní chmel vám místní pivovary vyváží nešizeným zlatem.

Další překvapení podzimu

Dali jsme na vaše přání a připravili pro vás nová políčka. V zemi Langevo se nyní můžete starat o nové rostliny a zvířátka. Příště vás překvapíme novou slovní zásobou, nemusíte zoufat, pokud nyní nemáte rostlinky čím hnojit. Napište nám do komentáře, které rostliny se vám líbí? Které si hned koupíte?

Komunita na facebooku