V zemi Langevo žijí nová zvířátka

26.10.2013

Podzim skýtá mnohá překvapení. To, které vám právě odhalíme, jsme stvořili podle vašich nápadů. Přáli jste si nová zvířátka a tady jsou. Přečtěte si, proč je budete mít rádi.

Zvířátka jsou nejen roztomilá, ale i náročná. Nezapomeňte, potřebují zvláštní péči. Jsou náročnější na chov než rostliny. Proto se jim musíte více věnovat. Budou spokojená, pouze pokud je budete krmit vlastními slovíčky. Jen tak budou domácí zvířátka užitečná a vydělají vám spoustu monet.

kralik - Langevo.com

Králíkárna obývaná chundelatými klubky

Chlupáči v dřevěné králíkárně jsou užiteční i roztomilí. Děti je mají do jednoho pojmenované a rády je chodí krmit.

krava - Langevo.com

Na louce krávy mají dost trávy

Rodinka stračen se na farmě zabydlela velice rychle. Díky bohatým pastvinám krávy nestrádají. Jejich mléko a z něj vyrobené sýry a jogurty jsou vyhlášené po celém kraji.

pidgeon - Langevo.com

Není holubník jako holubník

Ačkoli si z farmy zajisté nebudete chtít dělat holubník, pořídit si domek pro chování holubů je vynikající investice. Tito užiteční ptáci přinesou peníze výhrami na výstavách nebo je vydělají doručováním pošty.

carp - Langevo.com

Kapří bratři v chovném rybníce

Kapři jsou nejen zdraví, ale jejich šupiny navíc nosí štěstí na peníze. Sledovat, jak za soumraku čeří hladinu ploutvemi, může mít navíc velmi příznivé účinky na lidskou duši.

Další překvapení podzimu

Dali jsme na vaše přání a připravili pro vás nová políčka. V zemi Langevo však rostou i nové rostliny, ty vám představíme příště. Napište nám do komentáře, kterému zvířátku neodoláte? Které musíte mít?

Komunita na facebooku