Zažij evoluci - Výsledky 1. kola

16.10.2013

Evoluce je v plném proudu. Právě však skončilo její 1. kolo a my chceme nejlepší z vás odměnit. Rozdáme celkem 7 královských odměn. Šanci na výhru měl každý, kdo se zúčastnil soutěžního klání.

Hrdinové, kteří vstoupí do síně slávy

Slavnostně vyhlašujeme výsledky 1. kola soutěže Zažij evoluci. Do síně slávy vstupují ti nejlepší z vás, kteří dosáhli nejvíce bodů a získávají následující ceny:

  • 1. místo - hicotea.a - 41773 bodů - Rozečtise.cz
  • 2. místo - Marika V. - 40983 bodů - Mrazíci.com
  • 3. místo - Libuše W.- 38968 bodů - Hqedu.eu
  • 4. místo - bubliin- 18825 bodů - Sportcentral.cz

Další tři výherci byly určení přízní losu:

  • Miroslava S. - Trikator.cz
  • Choi M. - Alliance Française
  • Andrea B. - Strejc.cz

Hrdinům gratulujeme. Všem, kteří statečně zápolili s učením cizích jazyků děkujeme. Ve svém snažení však nepolevujte, máme pro vás další ceny.

Královské odměny

Chceme vám pomoci s učením jazyků. Proto jsme pro vás ve spolupráci s partnery připravili další ceny. Královské odměny celkem v hodnotě 40000 Kč rozdělíme mezi co nejvíce z vás. Podívejte, co můžete ještě vyhrát:

Treon

Speciální cena, náš maskot Treon. Mini bonsai provedení moudrého průvodce hrou Langevo.

5 x Kurz rychlého čtení online od Rozečti.se

Naučte se číst 2x efektivněji. Zlepšete svoji dovednost rychlého čtení. Díky online formě můžete studovat kdykoliv a odkudkoliv.

3 x E-learningový online kurz od Hqedu.cz

Formou e-learningových kurzů nabízí Hqedu.eu komplexní vzdělání v 7 akademických předmětech. Kurzy jsou určeny zejména pro studenty ve věku od 12 do 16 let.

10 x 600 Kč na jazykový kurz Strejc.cz

Naučte se jeden ze 17 cizích jazyků, které nabízí Jazyková škola Strejc s dlouholetou tradicí v Plzni. Příjemné prostředí přímo v centru města Plzně.

5 x 500 Kč na kurz od Alliance Française

Začněte se učit společně s Alliance Francaise. Zapojte se do francouzské komunity v Plzni a zamilujte si Francii.

5 x Kurz jazyků online od Mrazíci.com

Začněte se učit angličtinu nebo španělštinu online s jazykovou školou Mrazíci.com. Jazyková škola Mrazíci.com působí na trhu od roku 2006.

5 x tričko od Trikator.cz

Oblečte originální tričko od Trikator.cz, abyste vynikali na ulicích. Vyhrajte 3 x dámské tričko a 2 x pánské tričko s vtipnými potisky v různých barvách.

Španělská večere od Amorvino

Španělský Tapas bar s příjemnou atmosférou a skvělou španělskou kuchyní. Vyhrajte večeri ve španělském stylu v této restauraci, nevšední kulinářský zážitek a multijazyčné prostředí.

Kniha - Devět povídek E. A. Poe

Devět zcela nově přeložených a bohatě ilustrovaných strašidelných povídek otce i mistra horroru a detektivních příběhů Edgara Allana Poea.

2 x Audiokniha - Čtyři povídky E. A. Poe

Čtyři povídky na CD v expresivním podáním Jiřího Korna, doplněné bohatými ilustracemi od mistra detektivních příběhů Edgara Allana Poea.

Pro každého

Sleva 20% na kurzy angličtiny a španělštiny online od Mrazíci.com. Slevu lze uplatnit pro výuku angličtiny a španělštiny. Možnost nastavit výuky vašim cílům i jazykové úrovni.Důvodů, proč v učení cizích jazyků nepolevovat máme ještě dost. Připojte se k evoluci a vyhrajte v dalším kole.

Komunita na facebooku