Zažij evoluci - Výsledky 3. kola

29.10.2013

Nechceme vás více napínat. Přinášíme výsledky 3. kola soutěže Zažij evoluci. Do soutěžního klání se zapojuje stále více lidí, my ty nejlepší z vás odměníme a pozveme je do síně slávy.

Hrdinové, kteří vstoupí do síně slávy

Přinášíme vám zprávy, kterých dalších 7 soutěžících se stane hrdiny evoluce. Královské odměny jsme rozdělili mezi 4 nejlepší z vás. Ti, kteří se naučili nejvíce slovíček, vyhrávají tyto ceny:

  • 1. místo - Jakub M. - 160263 bodů - Trikator.cz
  • 2. místo - hicotea.a - 135253 bodů - Alliance Française
  • 3. místo - Monika.S - 134793 bodů - Mrazíci.com
  • 4. místo - Libuše W. - 133979 bodů - Hqedu.eu

Další tři výherci byli určení přízní losu:

  • Věrka B. - Sportcentral.com
  • a.puccelli - Rozečtise.cz
  • Petr L. - Strejc.cz

Gratulujeme všem hrdinům, kteří se účastnili velkého královského klání. Pro ty, kteří v klání zápolili, ale nevyhráli, máme dobrou zprávu. Ještě zbývá dostatek cen pro 4. kolo a celkové kolo závěrečné. Nepolevujte v učení!

4. kolo začínáme od nuly

Víte, že nové kolo začínáme vždy s body od nuly? Pokud jste nevyhráli v uplynulém kole, nezoufejte. Skutečně nemusíte mít nejvíce slovíček nebo více bodů než ostatní.

Šanci na výhru má každý, kdo projeví snahu pomoci lidstvu vkročit do nové éry. Stačí se soutěže zúčastnit, a pokud se na vás štěstěna usměje, budete vylosováni!

Poslední 4. kolo

Poslední kolo soutěžního klání probíhá do 4. 11. 2013 do půlnoci. Máme pro vás další královské důvody, proč se učit další slovíčka.

Můžete se také těšit na závěrečné vyhlášení celkových výsledků. Sečteme všechny body za uplynulé soutěžní klání a odměníme nejlepší z vás. Budeme další výherce i losovat. Rozdáme celkem 15 královských odměn. Důvodů, proč v učení cizích jazyků s Langevo nepolevovat je spousta.

Zaručeně nejlepší tip na výhru

Stačí, pozvat své kamarády přes zvací formulář ve hře. Pokud vaše pozvání přijmou, budete průběžně získávat všechny jejich herní body. Dobří kamarádi vám pomohou získat nejvíce bodů! Dosáhnout tak desetitisíců bodů není nemožné.

Komunita na facebooku